Znowu awaria w popularnym banku. "Przepraszamy, już nad tym pracujemy"

To kolejna już w ostatnich tygodniach awaria systemów ING Banku Śląskiego.
To kolejna już w ostatnich tygodniach awaria systemów ING Banku Śląskiego. Fot. Mikołaj Kuras / Agencja Gazeta
Czarna seria awarii w bankach trwa. Tym razem problemy dotknęły ING Bank Śląski: tuż po południu w poniedziałek klienci zaczęli mieć kłopoty z dostępem do swoich rachunków.


Problemy dotyczą przede wszystkim logowania się na konto w serwisie internetowym banku oraz płatności kartą ING w sieci. Usterka dotyczyła też serwisu Moje ING, ale informatycy instytucji zdołali się z nią uporać do godziny 13.

Lokaniczne oświadczenia na Facebooku
Jakie są przyczyny awarii, tego jeszcze nie wiadomo. Na razie bank lakonicznie tylko poinformował na fanpage na Facebooku o problemach. – Obecnie mogą występować kłopoty w korzystaniu z naszych systemów – napisano w krótkim poście. – Pracujemy już nad tym. Przepraszamy!

To kolejna z czarnej serii awarii, do jakich dochodzi w ostatnich tygodniach w bankach. W Santander Polska i Credit Agricole zawiodły w zeszłym tygodniu karty. ING miał już kłopoty z dostępem do kont na początku marca. Na początku miesiąca padły też bankomaty kilku największych sieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.