Znowu awaria w popularnym banku. "Przepraszamy, już nad tym pracujemy"

To kolejna już w ostatnich tygodniach awaria systemów ING Banku Śląskiego.
To kolejna już w ostatnich tygodniach awaria systemów ING Banku Śląskiego. Fot. Mikołaj Kuras / Agencja Gazeta
Czarna seria awarii w bankach trwa. Tym razem problemy dotknęły ING Bank Śląski: tuż po południu w poniedziałek klienci zaczęli mieć kłopoty z dostępem do swoich rachunków.


Problemy dotyczą przede wszystkim logowania się na konto w serwisie internetowym banku oraz płatności kartą ING w sieci. Usterka dotyczyła też serwisu Moje ING, ale informatycy instytucji zdołali się z nią uporać do godziny 13.

Lokaniczne oświadczenia na Facebooku
Jakie są przyczyny awarii, tego jeszcze nie wiadomo. Na razie bank lakonicznie tylko poinformował na fanpage na Facebooku o problemach. – Obecnie mogą występować kłopoty w korzystaniu z naszych systemów – napisano w krótkim poście. – Pracujemy już nad tym. Przepraszamy!

To kolejna z czarnej serii awarii, do jakich dochodzi w ostatnich tygodniach w bankach. W Santander Polska i Credit Agricole zawiodły w zeszłym tygodniu karty. ING miał już kłopoty z dostępem do kont na początku marca. Na początku miesiąca padły też bankomaty kilku największych sieci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.