Wielka awaria systemów bankowych, klienci zalali internet falą hejtu. "To jakaś kpina"

Klienci kilku polskich banków mają problem z zalogowaniem się na swoje konta i dokonaniem przelewów.
Klienci kilku polskich banków mają problem z zalogowaniem się na swoje konta i dokonaniem przelewów. Fot. Piotr Burakowski / INNPoland.pl
Awarie w ING Banku Śląskim, banku Pekao, Alior Banku i Banku Millenium - nie działają serwisy internetowe i mobilne, a klienci mają problem z dostaniem się na swoje konta i płatnościami kartą. Infolinie są przeciążone, a strony facebookowe banków zalała fala hejtu. Tymczasem dziś jest ostatni dzień opłacania składek ZUS.


„Znowu awaria?!”, „Skandal, odchodzę z tego banku”, „Chałupnicy zamiast informatyków”, „Czy mogą sobie Państwo robić awarie w inne dni, niż dzisiaj?” – piszą na stronach banków rozgoryczeni klienci.

Kolejna awaria w ING
Szczególnie mocno oberwało się ING Bankowi Śląskiemu, który zaledwie w zeszłym tygodniu zmagał się z podobną usterką. „To jakaś kpina, wasza bankowość internetowa średnio co drugi dzień nie działa”, „Proszę usystematyzować częstotliwość awarii” – ironizują klienci banku.

Część klientów jest szczególnie zestresowana, ponieważ dziś jest ostatni dzień w miesiącu na opłacenie składek ZUS. – Czy mogę od Was dostać zaświadczenie, że Wasz system znów padł i dlatego nie zapłaciłem składek na ZUS? – pyta jeden z internautów.

Banki już informują swoich klientów o awarii w komentarzach czy oficjalnych komunikatach, przepraszając za utrudnienia i zapewniając o pracach naprawczych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.