Lidl będzie sprzedawał torebki Michael Kors. Ujawniono szczegóły promocji

Torebki Michaela Korsa w Polsce będzie można kupić w sklepach Lidl
Torebki Michaela Korsa w Polsce będzie można kupić w sklepach Lidl mat. pras.
Już za kilka dni w Lidlu będzie można kupić damskie torebki Michael Kors. Będą one dostępne tylko w sklepie internetowym – w ten sposób Lidl uniknie sklepowych bitw. A te mogłyby mieć miejsce, bo torebki będą nawet o połowę tańsze, niż w innych sklepach.


Kobiece portale modowe donoszą, że małe torebki amerykańskiego projektanta zwykle kosztują ok. 800 złotych za sztukę, zaś duże modele potrafią dobijać do półtora tysiąca . W Lidlu będą dostępne te większe za cenę 799 złotych. Wydaje się to niezłą ofertą.

Kors musi szukać nowych kanałów sprzedaży, bo jeszcze niedawno miał spore kłopoty finansowe. Szybko odbił się od dna i przejął legendarną markę Versace.

Torebki w sklepie internetowym Lidla
W ten sposób Lidl piecze kilka pieczeni na jednym ogniu. Przede wszystkim promuje swój sklep internetowy, który wystartował kilka tygodni temu. Dostępne są w nim produkty przemysłowe, m.in. tekstylia, akcesoria kuchenne, AGD, sprzęt elektroniczny czy narzędzia.

Na początku było w nim 650 artykułów, ale ich liczba systematycznie wzrasta. Oferta zmienia się trzy razy w tygodniu.

Po drugie – Lidl unika kolejek w sklepach a przede wszystkim sprawia, że torebki nie będą dostępne jedynie dla wybranych klientek i porozrzucane po różnych sklepach. Każda potencjalna klientka zobaczy pełną ofertę i będzie mogła z niej wybrać coś dla siebie.


Torebki Michael Kors za pośrednictwem lidl-sklep.pl sprzedawane będą od 13 maja (przyszły poniedziałek). Przy sumie zamówienia powyżej 149 złotych dostawa jest darmowa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.