To była naprawdę zacięta walka. Klienci połamali skrzynki próbując kupić w Lidlu młodą kapustę

Tania Sobota w Lidlu wywołała wśród klientów euforię. Promocja była tak zachęcająca, że ruszyli do walki o młodą kapustę.
Tania Sobota w Lidlu wywołała wśród klientów euforię. Promocja była tak zachęcająca, że ruszyli do walki o młodą kapustę. krasnik24.pl
Porozrzucane skrzynki, kartony i głąby. To efekt sobotniej walki klientów o młodą kapustę. Do zamieszania doszło w sklepie Lidla w Kraśniku.


Walka podczas promocji w Lidlu
Było o co walczyć, ponieważ tego dnia, podczas Taniej Soboty, młoda kapusta została przeceniona o 50 procent. Z relacji naocznych świadków wynika, że klienci wyrywali sobie kapustę z rąk.

Jeden z klientów postanowił uwiecznić pobojowisko. Na zdjęciu udostępnionym przez portal Krasnik24.pl, widać przede wszystkim stertę porozrzucanych skrzynek, z których wypadają liście kapusty.Wysokie ceny warzyw
Jak informowaliśmy w INNPoland.pl, ceny warzyw w Polsce idą ostro w górę. W sklepach są młode ziemniaki (na razie z Cypru) w cenie 6 złotych za kilogram. Pietruszka przebiła pułap 20 złotych za kilo, ale rekord biją i tak czereśnie, za które trzeba zapłacić nawet 70 złotych.


Ci, którzy niechętnie walczą o produkty na sklepowych półkach, także mają szanse skorzystać z różnych promocji. Lidl uruchomił niedawno sklep internetowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Lidl
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.