To była naprawdę zacięta walka. Klienci połamali skrzynki próbując kupić w Lidlu młodą kapustę

Tania Sobota w Lidlu wywołała wśród klientów euforię. Promocja była tak zachęcająca, że ruszyli do walki o młodą kapustę.
Tania Sobota w Lidlu wywołała wśród klientów euforię. Promocja była tak zachęcająca, że ruszyli do walki o młodą kapustę. krasnik24.pl
Porozrzucane skrzynki, kartony i głąby. To efekt sobotniej walki klientów o młodą kapustę. Do zamieszania doszło w sklepie Lidla w Kraśniku.


Walka podczas promocji w Lidlu
Było o co walczyć, ponieważ tego dnia, podczas Taniej Soboty, młoda kapusta została przeceniona o 50 procent. Z relacji naocznych świadków wynika, że klienci wyrywali sobie kapustę z rąk.

Jeden z klientów postanowił uwiecznić pobojowisko. Na zdjęciu udostępnionym przez portal Krasnik24.pl, widać przede wszystkim stertę porozrzucanych skrzynek, z których wypadają liście kapusty.Wysokie ceny warzyw
Jak informowaliśmy w INNPoland.pl, ceny warzyw w Polsce idą ostro w górę. W sklepach są młode ziemniaki (na razie z Cypru) w cenie 6 złotych za kilogram. Pietruszka przebiła pułap 20 złotych za kilo, ale rekord biją i tak czereśnie, za które trzeba zapłacić nawet 70 złotych.


Ci, którzy niechętnie walczą o produkty na sklepowych półkach, także mają szanse skorzystać z różnych promocji. Lidl uruchomił niedawno sklep internetowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Lidl
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.