Rusza prestiżowy konkurs dla scaleupów. Do wygrania 4 miliony złotych

Rusza CEE Startup Challenge - konkurs online dla innowacyjnych i szybko rozwijających się firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Rusza CEE Startup Challenge - konkurs online dla innowacyjnych i szybko rozwijających się firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. mat. prasowe
Rusza nabór do CEE Scaleup Challenge – największego konkursu online dla innowacyjnych i szybko rozwijających się firm w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Główna wygrana, czyli 4 miliony złotych oraz globalny pakiet medialny, to zaledwie wisienka na torcie dobroci, jakie dla scaleupów przygotowali organizatorzy.


Konkurs dla scaleupów
CEE Scaleup Challenge to konkurs stworzony przez platformę Vestbee, która łączy globalne fundusze VC, korporacje, akceleratory i aniołów biznesu ze startupami i scaleupami. Tegoroczne wydarzenie jest kontynuacją serii konkursów online organizowanych przez platformę, tyle że tym razem, zamiast skupiać się na firmach stawiających swoje pierwsze kroki, pełna uwaga organizatorów zostanie poświęcona scaleupom, czyli biznesom, które weszły już na rynek z produktem i intensywnie się rozwijają.

Ta edycja konkursu kierowana jest zatem do wszystkich innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm MŚP z Europy Środkowo-Wschodniej z branży Business&ICT, AI&Big Data&Analytics, Fintech&Insurtech, Smart Cities&Home, Industry4.0&Proptech, Transport&Logistics, Planet&Sustainability oraz Healthcare&Wellbeing.

Wygrani dostaną miliony
Firmy, które zaaplikują do konkursu do 9 czerwca mają szansę wygrać inwestycję w
wysokości 4 milionów złotych od funduszu Next Road Ventures oraz globalny pakiet
medialny oferowany przez CISION. Na aplikujących czeka również nagroda w postaci
szybkiej ścieżki do organizowanego przez InnoEnergy programu Boostway- wybrana firma otrzyma dostęp do szerokiej sieci ekspertów i wsparcie m.in. w obszarze
rozwoju technologii, komercjalizacji, globalnej ekspansji, rozwoju biznesu oraz pozyskaniu
finansowania.


Regionalne scaleupy biorące udział w konkursie zyskają również ekspozycję wśród globalnych inwestorów, korporacji i partnerów medialnych, możliwość uzyskania dofinansowania, bilety na wybrane eventy technologiczne, specjalne zniżki i dostęp do różnych narzędzi biznesowych.

Partnerami konkursu są m.in. Balderton Capital, Notion, Almaz Capital, Next Road Ventures, Alfabeat, bValue, Apex Ventures, Constantia New Business, Innogy Innovation Hub oraz Talanx.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.