Przeszli samych siebie. Netflix Hangouts pozwala na bezpieczne oglądanie seriali w pracy

Oglądaj Netflix w pracy z nową wtyczką do Chorme. Dzięki temu rozwiązaniu twój szef nie dowie się, że jesteś obibokiem.
Oglądaj Netflix w pracy z nową wtyczką do Chorme. Dzięki temu rozwiązaniu twój szef nie dowie się, że jesteś obibokiem. Fot. Youtube.com/CollegeHumor
Specjalnie zaprojektowana wtyczka Netflix Hangouts do przeglądarki Chrome umożliwia ci oglądanie seriali w chwili wolnej od pracy. Mało tego – wtyczka wygląda tak, że przechodzący zauważy na ekranie rozmowę z klientami lub współpracownikami.


Jak działa Netflix Hangouts?
Rozwiązanie polega na tym, że wtycznka symuluje prowadzenie konwersacji grupowej – pisze The Verge. Wtedy na ekranie wyświetlają się cztery okna. W trzech z nich widać „rozmówców”, a w jednym jest odtwarzany jeden z materiałów z serwisu streamingowego. Oczywiście uczestnicy rozmowy to tylko nagrania, które są pozbawione dźwięku, specjalnie po to, by móc spokojnie słuchać dialogów bohaterów serialu.

Na pomysł wpadli programiści z Mschf Internet Studios. Dzięki nim wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz odpowiednią wtyczkę, odpalisz Netflix oraz Netflix Hangouts i możesz się cieszyć swoim ulubionym serialem w przerwie w pracy lub udawać, że wykonujesz obowiązki służbowe.

Wyniki Netflixa
Przy okazji kwietniowej prezentacji wyników za pierwszy kwartał 2019 firma pochwaliła się, że ma już 149 mln subskrybentów. Przychody Netflixa zamknęły się kwotą 4,521 mld dol., co oznacza wzrost rok do roku o 22,2 proc.

We wspomnianym okresie zysk netto Netflixa wyniósł 344 mln dol., czyli więcej niż w I kwartale 2018 (290 mln).

Serial Wiedźmin
Nowym hitem Netflixa będzie serial Wiedźmin. Jak pisaliśmy w INNPoland.pl,polscy użytkownicy chcą strollować zagranicznych fanów, wykorzystując zbliżającą się premierę.

Zapowiedzieli, że odcinki starej, polskiej, serialowowej wersji Wiedźmina (którego zagrał wtedy Michał Żebrowski) będą masowo wrzucane na serwisy z torrentami i podpisywane w taki sposób, aby piraci z całego świata mieli wrażenie, że to nowa produkcja Netfixa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.