Pijana stewardessa próbowała obsługiwać pasażerów. Ujawniono film z tego lotu

Aresztowana stewardessa. - Usiadła i urwał jej się film. Nie było z nią kontaktu przez prawie cały lot - relacjonował jeden z pasażerów
Aresztowana stewardessa. - Usiadła i urwał jej się film. Nie było z nią kontaktu przez prawie cały lot - relacjonował jeden z pasażerów Foto: St. Joseph County SO / Facebook
Ciągle upuszczała rzeczy, obijała się o pasażerów, bełkotała coś przy procedurach bezpieczeństwa, a na końcu twardo zasnęła w swoim fotelu – tak zachowanie pewnej stewardessy opisali pasażerowie samolotu linii United Airlines. Ale z imponującym wynikiem promili alkoholu we krwi trudno zachowywać się inaczej.


Pijana stewardesa
Kobieta została aresztowana w Indianie (USA) po tym, jak pasażerowie zobaczyli ją potykającą się po całej kabinie. Potem twardo przespała resztę lotu na swoim fotelu. Po wylądowaniu została aresztowana, grożą jej 2 lata więzienia.Pasażerowie dość szybko zdali sobie sprawę, że ze stewardessą jest coś nie tak. 49-letnia kobieta nie mogła ustać na nogach. Relacjonowali amerykańskim mediom, że była jedyną stewardessą podczas lotu. To akurat normalne – bo podróż była krótka, a samolot mieścił ok. 50 pasażerów.

Lot odbywał się na trasie Chicago - South Bend. Po wylądowaniu stróże prawa zapytali stewardessę, czy wie, w jakim mieście się znajduje. Była przekonana, że ciągle w Chicago. Przyznała się policji, że przed lotem wypiła dwie wódki.
Przed startem bełkotała, wpadała na wszystkich w przejściu i ciągle upuszczała rzeczy. Potem zapadła w sen na swoim fotelu - pasażerowie byli na tyle mili, że zapięli jej pasy, by nie upadła na podłogę. Próbował się z nią skontaktować również pilot - wewnętrzny telefon March dzwonił wiele razy.

Pasażerowie byli zaskoczeni, że pilot spokojnie wystartował i kontynuował lot, pomimo tego, iż nie mógł się skontaktować ze stewardessą.

Problemy z pasażerami samolotów
Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, Linie lotnicze borykają się z problematycznymi pasażerami pod wpływem substancji psychoaktywnych, a także bojących się latać, siusiających na podłogę czy nawet zbyt wyzywająco ubranych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.