Jak zwiększyć zasięg biznesu? Dzięki Influencers Day masz szansę zostać wpływową osobą w social mediach

Konferencja Influencers Day 28 września 2017 r. odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym.
Konferencja Influencers Day 28 września 2017 r. odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym. Materiały organizatora
Jesteś blogerem, vlogerem, celebrytą, a może przedsiębiorcą albo start-upowcem? Influencers Day to konferencja dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać influencer marketing w celu zwiększenia efektywności swoich firm, agencji kreatywnych, reklamowych i PR.

Influencer Marketing jest dziedziną wiedzy, która bazuje na rozpoznawalności osób zaangażowanych w promocję. Influencerem może więc być bloger, vloger lub osoba, która ma w mediach społecznościowych konto o dużym zasięgu. Zaleta współpracy z influencerem to duża wiarygodność jego komunikatów w oczach odbiorców.

Influencers Day, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, dotyczy roli influencer marketingu oraz oczekiwań marek wobec twórców internetowych, a także odwrotnie: influencerów wobec firm.

Tematyka obejmować będzie wiedzę, która nie jest powszechnie dostępna. Dotyczyć więc będzie zasad współpracy pomiędzy markami a wpływowymi osobami w internecie. Jako inspiracje posłużą przykłady firm, które na co dzień współpracują z influencerami. Chodzi tu zarówno o czerpanie korzyści z ich doświadczeń, jak i networking, który będzie miał miejsce podczas imprezy.
Agenda imprezy będzie oparta o case studies i eksperckie dyskusje. Odbędzie się także przegląd trendów i nowoczesnych rozwiązań, które podnoszą konkurencyjność uczestników sektora nowych mediów w Polsce.

Z tych też powodów, a więc praktycznych korzyści z doświadczeń innych, warto wziąć udział w konferencji, która ma interaktywną formułę sprzyjającą nawiązaniu relacji biznesowych i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach.

Konferencja Influencers Day odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym, przy Alei Poniatowskiego 1, w dniu 28 września 2017 r., w godz. 9 – 16. Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie Influencers Day 2017.
Trwa ładowanie komentarzy...