„Najlepsza galeria handlowa w Polsce" otwarta. Klienci ruszyli biegiem, pod niektórymi sklepami były przepychanki

Pierwsi klienci wbiegają do Galerii Północnej w Warszawie.
Pierwsi klienci wbiegają do Galerii Północnej w Warszawie. Fot. Facebook / Agencja Gazeta
Promocje, promocje, promocje. Firmy, których sklepy można znaleźć w otwartej właśnie Galerii Północnej, podgrzewały atmosferę już od kilku dni, zapowiadając wyjątkowe promocje, rabaty, poczęstunki dla pierwszych gości. Nic zatem dziwnego, że trwająca od czwartku do niedzieli inauguracja Galerii Północnej przyciągnęła tłumy.

Na nagraniu wrzuconym do sieci w piątek na Facebooka widać, jak ruszają drzwi galerii i pierwsi klienci wpadają do środka. Ci, którzy zamierzali udać się na zakupy krokiem statecznym i godnym, błyskawicznie zostali wyminięci przez – najwyraźniej – łowców promocji, którzy do budynku wpadli biegiem.

„Pod Euro RTV kolejki, przepychanki – tragedia” – pisze autorka posta, najwyraźniej pracująca w jednym z biur znajdujących się w Galerii. „Byłam po 22 u nas w biurze” – dodaje. „Przeszłyśmy się po sklepach: ludzie wykończeni, w kiblach syf”.

„Telepatrzydła dają tanio” w Galerii Północnej aż do niedzieli, 17 września. – Ponad 150 najemnców ogłosiło różne promocje, rabaty czy oferty specjalne. Myślę, że na bardzo dobre okazje klienci będą mogli liczyć też w późniejszym okresie funkcjonowania obiektu – informowała przed otwarciem dyrektorka Galerii.

Galeria Północna to jeden z największych tego typu projektów na polskim rynku. Jak mówił dyrektor generalny firmy GTC stojącej za projektem (jak i za Galerią Mokotów) – „marzyła nam się najlepsza galeria handlowa w Polsce”. W to marzenie zainwestowano 800 milinów złotych, choć nie obyło się bez paru wpadek: inspektorzy pracy mieli zastrzeżenia co do niektórych zatrudnionych przy budowie oraz przestrzegania zasad BHP, w lecie na dachu budynku wybuchł pożar, opóźniając nieco prace. Wygląda na to, że mimo wszelkich przeciwności, Galeria Północna debiutuje – i to z przytupem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.