Wiosna. Gigant rynku wietrzy magazyny i wyprzedaje flagowego smartfona w dobrej cenie

Samsung Galaxy S7.
Samsung Galaxy S7. Fot. YouTube / PrntScr
1600 złotych – czyli kilkaset złotych mniej niż dotychczas – zapłacą klienci, którzy skuszą się na promocję telefonu Samsung Galaxy S7, jaką firma ogłosiła w drugiej połowie kwietnia. Promocja zaczyna się dzisiaj i ma potrwać do 29 kwietnia.

Choć od wprowadzenia na rynek Galaxy S7 upłynęły już dobre dwa lata, flagowy telefon koreańskiego producenta wciąż uchodzi za jedno z najlepszych tego typu urządzeń na sklepowych półkach. Od 13 do 29 kwietnia telefon w sieci autoryzowanych sprzedawców ma być dostępny za 1600 złotych. Wcześniej jego cena wahała się w okolicach 1800-2000 złotych.

– Galaxy S7 nadal posiada podzespoły, które pozwalają mu działać niezwykle płynnie, zarówno na poziomie oprogramowania, jak i trójwymiarowych gier – ocenia portal conowego.pl. Zdaniem ekspertów rynku, smartfon wciąż trzyma poziom pod względem możliwości aparatów fotograficznych, jest wodoodporny i wyposażony w ekran chroniony szkłem Gorilla Glass 4.

Na minus można zaliczyć system – Galaxy S7 jest wyposażony w Androida 7.0 i wersji 8.0 już nie dostanie. – Czas pracy na baterii również nie jest fenomenalny – ocenia powściągliwie autor portalu conowego.pl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.