Xiaomi otwiera salon w Warszawie. Nowe promocje co trzy godziny i prezenty dla fanów

Xiaomi otwiera sklep w Warszawie. Na klientów czekają promocje
Xiaomi otwiera sklep w Warszawie. Na klientów czekają promocje 123rf.com / gutaper / zdjęcie seryjne
Autoryzowany salon Xiaomi nareszcie w stolicy - wielkie otwarcie w najbliższą sobotę w Arkadii. Na osoby odwiedzające sklep w dniu premiery czekają smakowite okazje. Co więcej, fani marki spoza Warszawy także mają szansę załapać się na niezłe promocje w e-sklepie.

Przeżycia, jakie towarzyszyły marcowemu otwarciu sklepu Xiaomi w Krakowie, były, łagodnie ujmując, traumatyczne. Na otwarciu salonu zgromadził się tłum fanów marki i łowców okazji, wśród których nie brakowało prawdziwych desperatów. Jeden spał nawet w toalecie przed wejściem, aby móc jako pierwszy kupić ukochany sprzęt. Promocyjne ceny były 10-krotnie niższe od normalnych i to wystarczyło, by kultura dziesiątek dorosłych ludzi gdzieś uciekła na kilka godzin.

Jak upolować promocję
W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów organizatorzy zadbali, by podczas oficjalnego otwarcia autoryzowanego salonu Xiaomi w Arkadii w przyszłą sobotę, 12 maja, promocje były dostępne również przez internet. Zamiast oferować produkty w atrakcyjnych cenach, ale w symbolicznej ilości, operator sklepu planuje regularnie wprowadzać promocje na popularne urządzenia oraz kontynuować tradycję weekendowych wyprzedaży błyskawicznych w e-sklepie Mi-home.pl, pisze Antyradio.pl. W dniu otwarcia, specjalnie dla miłośników marki spoza Warszawy, od 10:00 co trzy godziny będą startować oferty wyprzedaży błyskawicznych. Łącznie daje to pięć wyprzedaży błyskawicznych: o godz. 10, 13, 16, 19 i 22.

Klienci stacjonarni dostaną jeszcze więcej - każdy, kto w dniu premiery dokona zakupu w MiStore w Arkadii, otrzyma pamiątkową koszulkę z nadrukiem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Na kupujących będzie również czekał popularny Xiaomi Redmi 4X dostępny za 599 zł.


Nowy sklep Xiaomi będzie specjalnie dedykowanym i tym razem prawdziwym salonem z produktami chińskiego producenta, a nie wyspą MiZone na korytarzu w supermarkecie, jaka pojawiła się w czerwcu 2017 roku w Arkadii. Od soboty fani marki będą mieli szansę w pełni doświadczyć magii zakupu w autoryzowanym salonie, zamiast polować na kolejną promocję smartfonów Xiaomi w Biedronce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.