Na bezrybiu i rak ryba. Polska armia kusi „młodszych klientów” nietypową ofertą

Agencja Mienia Wojskowego kieruje do sprzedaży mundury i wyposażenie w nietypowych rozmaiarach.
Agencja Mienia Wojskowego kieruje do sprzedaży mundury i wyposażenie w nietypowych rozmaiarach. Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta
Agencja Mienia Wojskowego sprzedawała już rozmaite rzeczy – od działek po dawnych obiektach wojskowych po stare pojazdy. Instytucja ta wciąż ma pełne ręce roboty, właśnie otwiera sklep internetowy, a jej poznański outlet pracuje na najwyższych obrotach: przez kilkanaście ostatnich miesięcy przyniósł pół miliona złotych dochodów. Teraz na półki sklepu trafi nietypowa oferta.

W przyszłym tygodniu Agencja Mienia Wojskowego chce ruszyć ze sprzedażą asortymentu w nietypowych rozmiarach. – Szczególnie zachęca do zakupów młodszych klientów – informuje stacja TVP Info.

Polskie mundury
Na nowy asortyment mają składać się przede wszystkim mundury w nietypowych, mniejszych rozmiarach. W sprzedaży znajdą się też kurtki polowe, wiatrówki oficerskie, szelki, torby brezentowe, chlebaki. – Ta oferta może szczególnie zainteresować rodziców, którzy szukają ubrań na wakacyjny obóz dla swoich dzieci – kwitował Łukasz Duchnicki z poznańskiego oddziału Agencji.

Jak podkreśla TVP Info, zyski mają trafiać na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych. Skierowany do sprzedaży asortyment „to mienie, które wycofano z armii, jednak nowe lub mało używane, wyjątkowo starannie wykonane, bardzo dobrej jakości i polskiej produkcji”. Zapewne część tego asortymentu będzie też dostępna w otwartym w ostatnich dniach sklepie online.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.