Oferta pracy roku. 21 tysięcy za objeżdżanie świata, „doświadczenie i wykształcenie są bez znaczenia”

Pracujący dla Pekao S.A. travelgramer zarobi za te wakacje 21 tys. zł, testując kartę wielowalutową tego banku.
Pracujący dla Pekao S.A. travelgramer zarobi za te wakacje 21 tys. zł, testując kartę wielowalutową tego banku. Fot. 123rf.com
Kandydat ma być otwarty, odważny, ciekawy świata, lubić wyzwania i mieć swoje kanały w mediach społecznościowych – takich jak Facebook, Instagram, YouTube – czyli też swobodnie czuć się przed kamerą. Za to nie mają większego znaczenia wcześniejsze doświadczenia zawodowe czy ukończone studia. Byleby mieć ukończone 18 lat.

Autorem oferty jest Bank Pekao S.A. oraz biuro podróży Itaka, a zatrudniona na stanowisko „travelgramera” osoba będzie miała jedno kluczowe zadanie: sprawdzić w praktyce, jak działa wielowalutowa karta Banku Pekao.

Travelgramer - ile zarabia?

W ciągu trzech wakacyjnych miesięcy travelgramer objedzie najpopularniejsze wśród Polaków turystyczne destynacje: Grecję, Maroko, Francję, Bałkany, Turcję, Włochy. Za podróże zapłacą, rzecz jasna, pracodawcy. Osobno travelgramer otrzyma też honorarium za cały trzymiesięczny projekt: 21 tys. zł brutto.

Jak informuje portal Puls HR, rekrutacja trwa do 2 lipca 2018 roku i składa się właściwie z jednego kluczowego zadania: należy na YouTube umieścić film, w którym kandydat uzasadni, dlaczego miałby otrzymać tę pracę. Link do filmu należy wysłać na adres info@pekaopracamarzen.pl, podając swoje imię i nazwisko.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.