Nietypowe warunki pracy dodatkowej w Lidlu. "Pomoże podreperować domowy budżet"

Lidl opublikował nowe oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin
Lidl opublikował nowe oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Praca dodatkowa. To, że wielkie dyskonty spożywcze oferują pracę na niepełny etat, nowością nie jest. Jednak Lidl postanowił przedstawić ją w nowym świetle. Sieć oferuje pracę na 20, 30 czy 40 proc. etatu i przedstawia ją jako wspaniały sposób na podreperowanie domowego budżetu.

Wymiar etatu 20% lub 30% lub 40%
Nowe propozycje zatrudnienia Lidl nazywa „pracą dodatkową”, jak informuje portal Wp.pl. Sieć prezentuje niepełny wymiar pracy jako zaletę, która ma zachęcić do zatrudnienia właśnie u nich. W całym kraju pojawiło się ponad 150 takich ofert.

Jak pisaliśmy w INN:Poland, od początku roku trwa licytacja pomiędzy Lidlem a Biedronką na wysokość wynagrodzeń dla pracowników, w tym kasjerów. W styczniu roku pensje podniosła Biedronka, kilka tygodni później na taki krok zdecydował się Lidl. Podniesienie atrakcyjności zatrudnienia na część etatu w Lidlu może być kolejnym etapem walki o pracownika.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.