Dziś ruszają promocje w Rossmannie. Sprawdź, co możesz dostać gratis

Dziś rusza promocja Rossmann 2+2. Jakie obejmie produkty?
Dziś rusza promocja Rossmann 2+2. Jakie obejmie produkty? fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Promocja 2+2 w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów w ramach akcji „Spakuj ochronę na lato”, dwa kolejne otrzymasz gratis. Promocja zaczyna się we wtorek 10 lipca i potrwa do czwartku 19 lipca 2018 r.

Jak sugeruje nazwa akcji „Spakuj ochronę na lato”, w najnowszej promocji Rossmann 2+2 będzie można nabyć produkty, które na pewno przydadzą się w wakacyjnej walizce. Promocja obejmie zatem kremy do opalania, po opalaniu, środki odstraszające owady oraz kosmetyczki.

Promocja Rossmann 2+2: jakie warunki?
Osoba, która skorzysta z oferty przy zakupie czterech różnych artykułów objętych promocją, otrzyma za darmo dwa najtańsze. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest bycie uczestnikiem Klubu Rossmann. Co więcej, klubowicz z promocji może skorzystać tylko raz, kupując tylko jeden zestaw produktów.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziecie na stronie drogerii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.