Dziś ruszają promocje w Rossmannie. Sprawdź, co możesz dostać gratis

Dziś rusza promocja Rossmann 2+2. Jakie obejmie produkty?
Dziś rusza promocja Rossmann 2+2. Jakie obejmie produkty? fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Promocja 2+2 w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów w ramach akcji „Spakuj ochronę na lato”, dwa kolejne otrzymasz gratis. Promocja zaczyna się we wtorek 10 lipca i potrwa do czwartku 19 lipca 2018 r.

Jak sugeruje nazwa akcji „Spakuj ochronę na lato”, w najnowszej promocji Rossmann 2+2 będzie można nabyć produkty, które na pewno przydadzą się w wakacyjnej walizce. Promocja obejmie zatem kremy do opalania, po opalaniu, środki odstraszające owady oraz kosmetyczki.

Promocja Rossmann 2+2: jakie warunki?
Osoba, która skorzysta z oferty przy zakupie czterech różnych artykułów objętych promocją, otrzyma za darmo dwa najtańsze. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest bycie uczestnikiem Klubu Rossmann. Co więcej, klubowicz z promocji może skorzystać tylko raz, kupując tylko jeden zestaw produktów.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziecie na stronie drogerii.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.