Upały wykończyły lodówki w sklepie Biedronki. Żywność wylądowała w koszu

Z powodu zepsutych lodówek Biedronka musiała zutylizować część żywności
Z powodu zepsutych lodówek Biedronka musiała zutylizować część żywności Fot. Jędrzej Nowicki / Agencja Gazeta
Ekstremalne temperatury na zewnątrz dosięgły nawet lodówek w Biedronce. Jeden z podwarszawskich sklepów musiał zutylizować żywność, która znajdowała się na popsutych przez upał regałach chłodniczych.

Temperaturę o wysokości prawie 17 stopni Celsjusza w niektórych lodówkach w sklepie odkryli dziennikarze portalu Wiadomościhandlowe.pl. Na regałach były przechowywane m.in. gotowe dania i ciasta.

Według standardów bezpieczeństwa żywności, jedzenie w lodówce musi mieć zagwarantowaną temperaturę między 0 a 5 stopni Celsjusza. Wzrost temperatury powyżej tej skali prowadzi m.in. do namnażania bakterii.

Portal zwrócił się do Jeronimo Martins Polska z prośbą o komentarz. Poinformowana o awarii firma zgłosiła problem odpowiednim służbom, a produkty znajdujące się w lodówkach poddała utylizacji.

– Jeszcze raz zwróciliśmy uwagę pracownikom na konieczność przestrzegania obowiązujących w całej sieci Biedronka procedur kontroli w tym zakresie – dodało biuro prasowe JMP.

Przypomnijmy, że sieć Biedronka ostatnimi czasy mocno się rozwija. W INNPoland.pl pisaliśmy o pierwszym outlecie tej marki, jaki Jeronimo Martins otworzył w Poznaniu. Trafią tam niesprzedane produkty z innych sklepów w znacznie niższych cenach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.