Allegro rozszerza współpracę z Pocztą Polską. Pojawi się nowa forma dostawy

Allegro rozszerza usługę Allegro Dostawa. Od 31 sierpnia w ofercie Poczty Polskiej pojawiła się forma dostawy o nazwie Allegro Pocztex Kurier 48.
Allegro rozszerza usługę Allegro Dostawa. Od 31 sierpnia w ofercie Poczty Polskiej pojawiła się forma dostawy o nazwie Allegro Pocztex Kurier 48. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Allegro coraz ściślej współpracuje z Pocztą Polską. Przedstawiciele platformy poinformowali, że ruszyli właśnie z nowym projektem w ramach Allegro Dostawa skierowanym do przedsiębiorców.


W czerwcu Poczta Polska i Allegro ogłosiły start projektu Allegro Dostawa. Umożliwia on sprzedawcom odbiór przesyłek w jednym z 9 tys. punktów. Część z nich to placówki Poczty Polskiej, paczki można odbierać jednak równie dobrze na stacjach Orlenu, w kioskach Ruchu czy sklepach Żabki.

Teraz przyszła pora na rozszerzenie tego planu. Od 31 sierpnia w ofercie Poczty Polskiej pojawiła się forma dostawy o nazwie Allegro Pocztex Kurier 48. Kosztuje 9,90 za przesyłkę o wadze do 30 kilogramów i jest dostarczana pod adres. Przesyłka z płatnością za pobraniem to już koszt 12,46 zł brutto.

Głośno o Allegro
Liczba doniesień medialnych na temat Allegro sprawia, że w ostatnim czasie trudno jest o nim zapomnieć. W ostatnim czasie platforma przymierzała się wraz z Pocztą Polską do stworzenia własnej sieci paczkomatów, ogłosiła usługę Allegro Smart! (dzięki której za zakupy powyżej 49 zł klienic nie muszą płacić za przesyłkę). Spółka została również oskarżona o lobbowanie w resorcie cyfryzacji za opodatkowaniem towarów ściąganych z Chin za pomocą AliExpress.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.