Allegro rozszerza współpracę z Pocztą Polską. Pojawi się nowa forma dostawy

Allegro rozszerza usługę Allegro Dostawa. Od 31 sierpnia w ofercie Poczty Polskiej pojawiła się forma dostawy o nazwie Allegro Pocztex Kurier 48.
Allegro rozszerza usługę Allegro Dostawa. Od 31 sierpnia w ofercie Poczty Polskiej pojawiła się forma dostawy o nazwie Allegro Pocztex Kurier 48. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Allegro coraz ściślej współpracuje z Pocztą Polską. Przedstawiciele platformy poinformowali, że ruszyli właśnie z nowym projektem w ramach Allegro Dostawa skierowanym do przedsiębiorców.


W czerwcu Poczta Polska i Allegro ogłosiły start projektu Allegro Dostawa. Umożliwia on sprzedawcom odbiór przesyłek w jednym z 9 tys. punktów. Część z nich to placówki Poczty Polskiej, paczki można odbierać jednak równie dobrze na stacjach Orlenu, w kioskach Ruchu czy sklepach Żabki.

Teraz przyszła pora na rozszerzenie tego planu. Od 31 sierpnia w ofercie Poczty Polskiej pojawiła się forma dostawy o nazwie Allegro Pocztex Kurier 48. Kosztuje 9,90 za przesyłkę o wadze do 30 kilogramów i jest dostarczana pod adres. Przesyłka z płatnością za pobraniem to już koszt 12,46 zł brutto.

Głośno o Allegro
Liczba doniesień medialnych na temat Allegro sprawia, że w ostatnim czasie trudno jest o nim zapomnieć. W ostatnim czasie platforma przymierzała się wraz z Pocztą Polską do stworzenia własnej sieci paczkomatów, ogłosiła usługę Allegro Smart! (dzięki której za zakupy powyżej 49 zł klienic nie muszą płacić za przesyłkę). Spółka została również oskarżona o lobbowanie w resorcie cyfryzacji za opodatkowaniem towarów ściąganych z Chin za pomocą AliExpress.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł
0 0E-sport w Polsce potrzebuje pracowników. Ale uczelnie nie potrafią ich kształcić
0 0Pływa w syrenim ogonie i uczy tego innych. "Dla syren nie ma górnej granicy wiekowej"