Coca-Cola rzuciła właśnie do polskich sklepów wyjątkowy napój. Takiego smaku jeszcze u nas nie było

Coca-Cola wprowadziła do polskich sklepów napój o smaku cynamonu, który jest dostępny w Społemie i Lewiatanie
Coca-Cola wprowadziła do polskich sklepów napój o smaku cynamonu, który jest dostępny w Społemie i Lewiatanie Grażyna Marks/Agencja Gazeta
Coca-Cola celuje ostatnimi czasy w klientów o konkretnych upodobaniach smakowych. Zazwyczaj wypuszcza jednak swoje specyficzne napoje z dala od polskich granic. Tym sympatyczniejszą niespodziankę stanowi więc najnowsza propozycja koncernu. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia producent wprowadził do polskich sklepów napój o smaku cynamonu.


O coca-coli w cynamonowej wersji, która znalazła się na półkach poinformował profil „prostozpolki”, który pokazuje obserwującym nowości pojawiające się w polskich sklepach. Administratorzy wrzucili zdjęcie „Coca- Coli Zero Cinnamon” pytając, czy ktoś wie, gdzie można znaleźć nowalijkę od amerykańskiego koncernu. Instagramowicze szybko przybyli z pomocą podpowiadając, że widzieli już takie butelki w niektórych placówkach sieci Społem i Lewiatana.

Nieco wcześniej, bo na początku października, nowa Coca-Cola trafiła do sklepów w Wielkiej Brytanii. Firma informowała wówczas, że napój będzie dostępny w butelkach o pojemności 0,5 i 1,25 l. Cynamonowa edycja ma być dostępna tylko do końca roku.

- Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie na ograniczony czas cynamonowego smaku Coca-Cola o zerowej zawartości cukru. Mamy nadzieję, że nasi aktualni fani i ci, którzy chcą spróbować nowego smaku, pokochają go. Jest to napój o świątecznym smaku i bez cukru, idealny w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia – opowiadał Alec Mellor z brytyjskiego oddziału Coca-Coli.Eksperymenty Coca-Coli
Coca-Cola od dłuższego czasu eksperymentuje z wchodzeniem w nowe nisze. We wspomnianej Wielkiej Brytanii firma wypuściła także napój o smaku brzoskwiniowym.

W konsternację wprawiła również konsumentów w Japonii, gdzie zdecydowała się na sprzedaż bezbarwnej coli, która przypomina podobno Colę Light z lekką nutą cytryny. Już wcześniej mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mogli się natomiast delektować pierwszym w historii alkoholowym napojem Coca-Coli. W sklepach pojawiła się bowiem nowa wersja Chuhai przygotowana przez amerykański koncern. Jest to popularny japoński drink, który składa się z wody gazowanej z cytryną oraz japońskiej wódki Shochu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.