Coca-Cola rzuciła właśnie do polskich sklepów wyjątkowy napój. Takiego smaku jeszcze u nas nie było

Coca-Cola wprowadziła do polskich sklepów napój o smaku cynamonu, który jest dostępny w Społemie i Lewiatanie
Coca-Cola wprowadziła do polskich sklepów napój o smaku cynamonu, który jest dostępny w Społemie i Lewiatanie Grażyna Marks/Agencja Gazeta
Coca-Cola celuje ostatnimi czasy w klientów o konkretnych upodobaniach smakowych. Zazwyczaj wypuszcza jednak swoje specyficzne napoje z dala od polskich granic. Tym sympatyczniejszą niespodziankę stanowi więc najnowsza propozycja koncernu. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia producent wprowadził do polskich sklepów napój o smaku cynamonu.


O coca-coli w cynamonowej wersji, która znalazła się na półkach poinformował profil „prostozpolki”, który pokazuje obserwującym nowości pojawiające się w polskich sklepach. Administratorzy wrzucili zdjęcie „Coca- Coli Zero Cinnamon” pytając, czy ktoś wie, gdzie można znaleźć nowalijkę od amerykańskiego koncernu. Instagramowicze szybko przybyli z pomocą podpowiadając, że widzieli już takie butelki w niektórych placówkach sieci Społem i Lewiatana.

Nieco wcześniej, bo na początku października, nowa Coca-Cola trafiła do sklepów w Wielkiej Brytanii. Firma informowała wówczas, że napój będzie dostępny w butelkach o pojemności 0,5 i 1,25 l. Cynamonowa edycja ma być dostępna tylko do końca roku.

- Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie na ograniczony czas cynamonowego smaku Coca-Cola o zerowej zawartości cukru. Mamy nadzieję, że nasi aktualni fani i ci, którzy chcą spróbować nowego smaku, pokochają go. Jest to napój o świątecznym smaku i bez cukru, idealny w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia – opowiadał Alec Mellor z brytyjskiego oddziału Coca-Coli.Eksperymenty Coca-Coli
Coca-Cola od dłuższego czasu eksperymentuje z wchodzeniem w nowe nisze. We wspomnianej Wielkiej Brytanii firma wypuściła także napój o smaku brzoskwiniowym.

W konsternację wprawiła również konsumentów w Japonii, gdzie zdecydowała się na sprzedaż bezbarwnej coli, która przypomina podobno Colę Light z lekką nutą cytryny. Już wcześniej mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni mogli się natomiast delektować pierwszym w historii alkoholowym napojem Coca-Coli. W sklepach pojawiła się bowiem nowa wersja Chuhai przygotowana przez amerykański koncern. Jest to popularny japoński drink, który składa się z wody gazowanej z cytryną oraz japońskiej wódki Shochu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DZIEJE SIĘ 0 0Chcesz bojkotować Turcję za agresję na Kurdów? "To dla nich bolesne jak ukąszenia komara"
0 0Geniusz czystego zła. Twórcy "Billions" zrobią serial o niesławnym założycielu Ubera
0 0"Prywatne firmy nie powinny cenzurować polityków". Mark Zuckerberg popiera Twittera
0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0Ważny rejestr, o którym mało kto mówi. Jeśli się nie wpiszesz, wlepią ci gigantyczną karę
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)
0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Zdobywca Nagrody Nobla: Nie oszukujmy się, nie skolonizujemy egzoplanet
KARIERA 0 0Rzuciła pracę programistki, żeby opiekować się cudzymi kotami. I świetnie na tym wyszła