Życie uwielbia paradoksy. LOT kończy rok z tytułem „Najlepszej Linii Europy Wschodniej”

PLL LOT kończy rok z tytułem "Najlepszej linii lotniczej w Europie Wschodniej" przyznawanym przez magazyn "Global Traveler".
PLL LOT kończy rok z tytułem "Najlepszej linii lotniczej w Europie Wschodniej" przyznawanym przez magazyn "Global Traveler". Fot. 123rf.com
Mimo spektakularnego konfliktu między związkowcami a zarządem firmy, mimo narzekań pasażerów na odwołane loty i spekulacji o stanie maszyn – polski narodowy przewoźnik kończy rok na triumfalnej nucie. Amerykański magazyn „Global Treveler” przyznał PLL LOT tytuł „najlepszej linii lotniczej w Europie Wschodniej”.


Nagroda trafia do polskiego przewoźnika już po raz drugi z rzędu. Przyznają ją czytelnicy magazynu – jak podkreśla portal Bankier.pl, „znawcy branży i osoby, które często podróżują”. Nagrody wręczono podczas specjalnej gali w Los Angeles, a LOT dostał też nagrodę w kategorii „Najlepsze nowe połączenie lotnicze” – za trasę Budapeszt-Nowy Jork.

Dla firmy to jedna z rzadkich ostatnio chwil radości. W komunikacie linie podkreślają, że stają się coraz bardziej rozpoznawalne i doceniane na rynku. Nagroda została też zauważona w Alejach Ujazdowskich. – Prestiżowy tytuł PLL LOT otrzymał drugi raz z rzędu – podkreślał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki. – To świetna informacja w dniu 90. urodzin firmy – kwitował.

– To ważna nagroda, która świadczy o rosnącej popularności i rozpoznawalności LOT-u, również za oceanem – podkreślał rzecznik firmy, Adrian Kubicki. – Intensywny rozwój połączeń krótkiego i dalekiego zasięgu, nowoczesne samoloty, które stale pozyskujemy oraz wysoka jakość obsługi na pokładzie sprawiają, że LOT jest dzisiaj ulubioną linią pasażerów w podróżach do i z najszybciej rozwijającego się regionu Europy – dodaje.


Problemy LOT-u
Linie starają się odwrócić kiepską passę z ostatnich miesięcy, kiedy to przyciągały uwagę głównie sporem między związkowcami a zarządem firmy. Pasażerowie dorzucili swoje, np. ostatnio narzekając, że linie obiecywały obsługiwać połączenia z Węgrami nowocześniejszymi maszynami niż te, które są obecnie w użyciu na tym kierunku. Wizerunkowo fatalnie wypadła też historia z Pekinu, sprzed kilku tygodni, gdzie na naprawę dreamlinera zrzucali się pasażerowie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.