Linia Emirates rekrutuje w Polsce. Oferują darmowy nocleg w Dubaju i zniżki na bilety

Linie Emirates rozpoczynają rekrutację w Polsce. Jakie warunki trzeba spełnić, by pracować w Emirates? Rekrutacja rusza 21 stycznia.
Linie Emirates rozpoczynają rekrutację w Polsce. Jakie warunki trzeba spełnić, by pracować w Emirates? Rekrutacja rusza 21 stycznia. Emirates / mat. pras.
Jedne z największych linii lotniczych na świecie - Emirates, rozpoczynają kampanię rekrutacyjną w Polsce. Spotkania z chętnymi kandydatami odbędą się w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławie i ruszają już w styczniu.

Rekrutacja w Emirates
Już od 21 stycznia linie Emirates ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zaczną rekrutację do swojej załogi pokładowej wśród polskich kandydatów. Aby wystartować wystarczy mieć ukończone 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie i odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

A jest o co walczyć, bo personel pokładowy Emirates może liczyć m.in. na zakwaterowanie w hotelu w Dubaju, dojazd do pracy, ubezpieczenie, opiekę lekarską i stomatologiczną, zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju, a także ulgi na bilety dla rodzin, przyjaciół i dla samych pracowników.

Jak przygotować się do rekrutacji?
Kandydaci, którzy chcieliby rozpocząć pracę w liniach lotniczych, powinni przyjść na organizowane w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu dni otwarte z wydrukowanym CV w języku angielskim, dyplomem z ostatniej ukończonej szkoły oraz aktualnym zdjęciem. Na wydarzenia można zarejestrować się wcześniej za pośrednictwem internetu pod tym adresem.


Załoga przypomina, by na wydarzenie ubrać się odpowiednio - kobiety w biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet, a mężczyźni w garnitury i krawaty. Kandydatkom z długimi włosami sugerowane jest profesjonalne upięcie.

Dni otwarte Emirates odbędą się 21 stycznia, w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto w Gdańsku, 23 stycznia, w Sheraton Poznań Hotel w Poznaniu, 26 stycznia i 24 lutego, w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie oraz  22 lutego, w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town we Wrocławiu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.