Pasażer chciał wejść nago na pokład samolotu. Tak próbował się z tego tłumaczyć

Jeden z pasażerów próbował dostać się nago na pokład samolotu odlatującego do Symferopola z Moskwy.
Jeden z pasażerów próbował dostać się nago na pokład samolotu odlatującego do Symferopola z Moskwy. Fot. YouTube / RT
To kwestia aerodynamiki – twierdził pasażer, który miał zamiar wejść na pokład samolotu do Symferopola nago. Ekscentryczny pasażer zrzucił ubranie w trakcie kontroli bezpieczeństwa i nago ustawił się w kolejce do odprawy.


Do tragikomicznego zajścia doszło na moskiewskim lotnisku Domodiedowo. 38-letni pasażer – jak twierdzą rosyjskie media, mieszkaniec Jakucka – podczas kontroli bezpieczeństwa rozebrał się do naga i stanął wśród pozostałych pasażerów. Jak stwierdził, nagość "czyniła go bardziej aerodynamicznym".

Seria "nagich" incydentów
Wkrótce po tym incydencie Rosjanin został zatrzymany przez funkcjonariuszy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i skierowany na badania. Wskutek incydentu lot został opóźniony, ale niewiele – zaledwie kwadrans.

O ironio, w tym samym czasie do podobnego incydentu doszło w Stanach Zjednoczonych, tym razem na lotnisku O'Hare w Chicago. Pasażerowie z innych samolotów dostrzegli go, gdy przechadzał się po płycie lotniska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.