"Rozwaliliście system". Sieć zachwycona parodią reklamy Poczty Polskiej

Reklama sklepu X-kom parodiuje niedawny spot reklamowy Poczty Polskiej.
Reklama sklepu X-kom parodiuje niedawny spot reklamowy Poczty Polskiej. Fot. PrntScr Twitter
Ryjówki? Skądże, myszki. I kabelki, kontrolerki, programiki, no i Fallout dla męża – taką frazą, rozpisaną na dwa kobiece głosy, parioduje spot Poczty Polskiej sklep ze sprzętem i wyposażeniem komputerowym x-kom.pl.


Trzeba przyznać, że reakcja świata reklamy była błyskawiczna. Ledwie kilka dni po premierze sławetnego klipu reklamowego Poczty Polskiej, którego niewielkie wyrafinowanie wzbudziło skojarzenia z początkami wolnorynkowej reklamy w Polsce, w latach 90., pojawiają się już pierwsze naśladownictwa.

Reakcja internautów na reklamę x-kom
Do nich należy pseudoreklama sklepu x-kom. – X-kom poleca nie tylko komputery, sprawdź ofertę akcesoriów przy najbliższej okazji – konkludują narratorzy klipu, który w podobnie prosty sposób oparty jest na swojskim widoku pola.

Internauci są zachwyceni. – Rozwaliliście system – pisał jeden z nich. – Szanuję za tę trawę w obiektywie – dorzucał inny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.