"Rozwaliliście system". Sieć zachwycona parodią reklamy Poczty Polskiej

Reklama sklepu X-kom parodiuje niedawny spot reklamowy Poczty Polskiej.
Reklama sklepu X-kom parodiuje niedawny spot reklamowy Poczty Polskiej. Fot. PrntScr Twitter
Ryjówki? Skądże, myszki. I kabelki, kontrolerki, programiki, no i Fallout dla męża – taką frazą, rozpisaną na dwa kobiece głosy, parioduje spot Poczty Polskiej sklep ze sprzętem i wyposażeniem komputerowym x-kom.pl.


Trzeba przyznać, że reakcja świata reklamy była błyskawiczna. Ledwie kilka dni po premierze sławetnego klipu reklamowego Poczty Polskiej, którego niewielkie wyrafinowanie wzbudziło skojarzenia z początkami wolnorynkowej reklamy w Polsce, w latach 90., pojawiają się już pierwsze naśladownictwa.

Reakcja internautów na reklamę x-kom
Do nich należy pseudoreklama sklepu x-kom. – X-kom poleca nie tylko komputery, sprawdź ofertę akcesoriów przy najbliższej okazji – konkludują narratorzy klipu, który w podobnie prosty sposób oparty jest na swojskim widoku pola.

Internauci są zachwyceni. – Rozwaliliście system – pisał jeden z nich. – Szanuję za tę trawę w obiektywie – dorzucał inny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.