"Podróż samopoznawcza" kontrowersyjnego biznesmena. "Pierwszy raz wiem, kim jest Robert Gryn"

Kontrowersyjny polski biznesmen Robert Gryn dziś poświęca się nie firmie Codewise, a poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Kim jest Robert Gryn?
Kontrowersyjny polski biznesmen Robert Gryn dziś poświęca się nie firmie Codewise, a poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Kim jest Robert Gryn? instagram.com/rob.gryn
Robert Gryn, konrtrowersyjny biznesmen, który dorobił się milionów w firmie Codewise, zarabiającej na monitorowaniu kampanii reklamowych w internecie i generowaniu sztucznego ruchu na stronie, a w międzyczasie raper opowiadający o swoim wejściu na biznesowe szczyty, dziś jest w trakcie „podróży samopoznawczej” i odkrywa, kim naprawdę jest.


Robert Gryn poszukuje siebie
– Mało kto poświęca czas na to żeby dowiedzieć się kim naprawdę są. Definiujemy się naszą karierą, majątkiem, i osiągnięciami. Ale jak to odstawimy na bok, to kim jesteśmy? (pisownia oryginalna, przyp. red.) – pyta Gryn w swoim najnowszym poście na Facebooku.

Jak podkreśla, obecnie jest w trakcie „podróży samopoznawczej” i dobrowolnie przechodzi przez kryzys tożsamości.

– Pierwszy raz czuje że naprawdę wiem kim jest Robert Gryn. Ale to dopiero początek. Tym więcej wiem o sobie tym bardziej czuje totalną wolność by być autentycznym sobą, tym mniej się przejmuję tym co inni myślą, i tym częściej żyje w absolutnej teraźniejszości (pisownia oryginalna, przyp. red.) – pisze biznesmen.

Firma Roberta Gryna
Przedsiębiorca, który w wieku 30 lat został umieszczony na liście najbogatszych Polaków według Forbesa, swojego majątku (wycenianego w 2017 r. na 710 mln zł) dorobił się w firmie Codewise, sprzedającej produkty, dzięki którym firmy mogą kupować sztucznie napędzany ruch na stronie, generowany za pomocą okienek pop-up oraz śledzić i analizować efektywność działań marketingowych w sieci.

Dziś Gryn nie jest już CEO w Codewise. Został mianowany Przewodniczącym Rady Nadzorczej i poświęca się innym aktywnościom, m.in. produkcją filmów na swoim vlogu oraz tworzeniem rapu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.