"Podróż samopoznawcza" kontrowersyjnego biznesmena. "Pierwszy raz wiem, kim jest Robert Gryn"

Kontrowersyjny polski biznesmen Robert Gryn dziś poświęca się nie firmie Codewise, a poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Kim jest Robert Gryn?
Kontrowersyjny polski biznesmen Robert Gryn dziś poświęca się nie firmie Codewise, a poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Kim jest Robert Gryn? instagram.com/rob.gryn
Robert Gryn, konrtrowersyjny biznesmen, który dorobił się milionów w firmie Codewise, zarabiającej na monitorowaniu kampanii reklamowych w internecie i generowaniu sztucznego ruchu na stronie, a w międzyczasie raper opowiadający o swoim wejściu na biznesowe szczyty, dziś jest w trakcie „podróży samopoznawczej” i odkrywa, kim naprawdę jest.


Robert Gryn poszukuje siebie
– Mało kto poświęca czas na to żeby dowiedzieć się kim naprawdę są. Definiujemy się naszą karierą, majątkiem, i osiągnięciami. Ale jak to odstawimy na bok, to kim jesteśmy? (pisownia oryginalna, przyp. red.) – pyta Gryn w swoim najnowszym poście na Facebooku.

Jak podkreśla, obecnie jest w trakcie „podróży samopoznawczej” i dobrowolnie przechodzi przez kryzys tożsamości.

– Pierwszy raz czuje że naprawdę wiem kim jest Robert Gryn. Ale to dopiero początek. Tym więcej wiem o sobie tym bardziej czuje totalną wolność by być autentycznym sobą, tym mniej się przejmuję tym co inni myślą, i tym częściej żyje w absolutnej teraźniejszości (pisownia oryginalna, przyp. red.) – pisze biznesmen.

Firma Roberta Gryna
Przedsiębiorca, który w wieku 30 lat został umieszczony na liście najbogatszych Polaków według Forbesa, swojego majątku (wycenianego w 2017 r. na 710 mln zł) dorobił się w firmie Codewise, sprzedającej produkty, dzięki którym firmy mogą kupować sztucznie napędzany ruch na stronie, generowany za pomocą okienek pop-up oraz śledzić i analizować efektywność działań marketingowych w sieci.

Dziś Gryn nie jest już CEO w Codewise. Został mianowany Przewodniczącym Rady Nadzorczej i poświęca się innym aktywnościom, m.in. produkcją filmów na swoim vlogu oraz tworzeniem rapu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.