Szczyt start-upowców rusza już za trzy tygodnie. W Gdańsku spotka się elita przedsiębiorców i inwestorów

InfoShare już po raz 13. odbędzie się w Gdańsku.
InfoShare już po raz 13. odbędzie się w Gdańsku. Fot. materiały organizatora
Już po raz trzynasty na organizowanej w Gdańsku konferencji InfoShare spotka się śmietanka świata nowych technologii. Do gdańskiego AmberExpo zjedzie 300 startupów oraz 150 inwestorów z całego świata, a przed publicznością wystąpi dwustu prelegentów, zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Organizatorzy oczekują, że imprezę odwiedzą tysiące uczestników.


7 rzeczy, które chciałbym wiedzieć, gdy uruchamiałem firmę – tak można przełożyć tytuł wystąpienia, jakie przygotowuje dla uczestników InfoShare Michał Sadowski z Brand24. Jeden z najsłynniejszych polskich start-upowców znajdzie się w tym roku wśród prelegentów.

Oczywiście, to tylko jeden z gwoździ programu. O światowych wyzwaniach w kontekście nowych technologii opowie znany podróżnik i polarnik Marek Kamiński, O tym, jak AI będzie odmieniać dzisiejszy marketing – Christopher S. Penn z Trust Insights. Marketingowi będzie zresztą poświęcona osobna, dwudniowa scena marketingowa: zobaczymy tam Marka Schaefera (Schaefer Marketing Solutions), Scotta Brinkera (HubSpot), Janinę Bąk (janinadaily.com), Kamila Kozieła (prezART), Jacka Kotarbińskiego (kotarbinski.com) czy Pawła Tkaczyka.
Networking z koncertem Krzysztofa Zalewskiego
W programie są też sceny dedykowane developerom, przyszłości technologii, cyberbezpieczeństwie, AI czy blockchainowi. Wystąpią na nich eksperci firm LinkedIn, Slack, Mozilla, Microsoft czy znany z Niebezpiecznika Piotr Konieczny.

Dwadzieścia spółek zawalczy też w ramach Startup Contest o 30 tysięcy euro na rozwój firmy, ufundowane przez prezydenta Gdańska. Po raz pierwszy też konkurować będą mogły scale-upy rozwiązujące ważne społeczne problemy. Ale równie ważna będzie możliwość zaprezentowania się w formule speed dating przed ekspertami funduszy VC – na liście obecnych są Black Pearls VC, Market One Capital, bValue, InvestHK czy Akcelerator PGE.


Wśród uczestników nie zabraknie też przedstawicieli globalnych firm i instytucji (w poprzednich edycjach brali udział eksperci Intel, Hewlett Packard, Bayer, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Microsoft). O networking będzie można też zadbać na Great Networking Party (program obejmuje koncert Krzysztofa Zalewskiego), Sunset Leaders Boat Race (rejs galeonami po Zatoce Gdańskiej) czy Afterparty na terenie dawnej stoczni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.