Szczyt start-upowców rusza już za trzy tygodnie. W Gdańsku spotka się elita przedsiębiorców i inwestorów

InfoShare już po raz 13. odbędzie się w Gdańsku.
InfoShare już po raz 13. odbędzie się w Gdańsku. Fot. materiały organizatora
Już po raz trzynasty na organizowanej w Gdańsku konferencji InfoShare spotka się śmietanka świata nowych technologii. Do gdańskiego AmberExpo zjedzie 300 startupów oraz 150 inwestorów z całego świata, a przed publicznością wystąpi dwustu prelegentów, zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Organizatorzy oczekują, że imprezę odwiedzą tysiące uczestników.


7 rzeczy, które chciałbym wiedzieć, gdy uruchamiałem firmę – tak można przełożyć tytuł wystąpienia, jakie przygotowuje dla uczestników InfoShare Michał Sadowski z Brand24. Jeden z najsłynniejszych polskich start-upowców znajdzie się w tym roku wśród prelegentów.

Oczywiście, to tylko jeden z gwoździ programu. O światowych wyzwaniach w kontekście nowych technologii opowie znany podróżnik i polarnik Marek Kamiński, O tym, jak AI będzie odmieniać dzisiejszy marketing – Christopher S. Penn z Trust Insights. Marketingowi będzie zresztą poświęcona osobna, dwudniowa scena marketingowa: zobaczymy tam Marka Schaefera (Schaefer Marketing Solutions), Scotta Brinkera (HubSpot), Janinę Bąk (janinadaily.com), Kamila Kozieła (prezART), Jacka Kotarbińskiego (kotarbinski.com) czy Pawła Tkaczyka.
Networking z koncertem Krzysztofa Zalewskiego
W programie są też sceny dedykowane developerom, przyszłości technologii, cyberbezpieczeństwie, AI czy blockchainowi. Wystąpią na nich eksperci firm LinkedIn, Slack, Mozilla, Microsoft czy znany z Niebezpiecznika Piotr Konieczny.

Dwadzieścia spółek zawalczy też w ramach Startup Contest o 30 tysięcy euro na rozwój firmy, ufundowane przez prezydenta Gdańska. Po raz pierwszy też konkurować będą mogły scale-upy rozwiązujące ważne społeczne problemy. Ale równie ważna będzie możliwość zaprezentowania się w formule speed dating przed ekspertami funduszy VC – na liście obecnych są Black Pearls VC, Market One Capital, bValue, InvestHK czy Akcelerator PGE.


Wśród uczestników nie zabraknie też przedstawicieli globalnych firm i instytucji (w poprzednich edycjach brali udział eksperci Intel, Hewlett Packard, Bayer, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Microsoft). O networking będzie można też zadbać na Great Networking Party (program obejmuje koncert Krzysztofa Zalewskiego), Sunset Leaders Boat Race (rejs galeonami po Zatoce Gdańskiej) czy Afterparty na terenie dawnej stoczni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby