Wafelki Prince Polo znikają z samolotów LOT-u. Na pokład wkraczają Grześki

Grześki zastąpią Prince Polo na pokładach LOT-u.
Grześki zastąpią Prince Polo na pokładach LOT-u. Fot. Tomasz Szambelan / Agencja Gazeta
Wafelki Prince Polo znikną z pokładów polskich linii lotniczych LOT. Zamiast nich pasażerowie LOT-u podczas podróży będą mogli chrupać Grześki.


Grześki na pokładzie
Wafelki Grześki produkowane przez Colian zostaną wprowadzone od 1 maja 2019 r. Nowy produkt ma być dostępny podczas podróży krajowych i międzynarodowych LOT-u. Oprócz tego przekąski będą dostępne na Lotnisku Chopina w Warszawie w salonikach biznesowych "Polonez" i "Mazurek". Jak tłumaczy LOT, ma to być ukłon w stronę lokalnych produktów.

Jak pisze Rynek Rolniczy, Grześki w pierwszej kolejności pojawią się na trasach średnio- i dalekodystansowych. Natomiast zapasy Prince Polo mają zostać wyczerpane w samolotach na trasach krajowych.

Na majówkę samolotem
LOT mądrze wstrzelił się w moment, gdyż zaczyna się długi weekend majowy. Na korzyść przewoźnika działa fakt, że niektóre linie, np. SAS, zapowiedziały strajk w tym okresie. Inna sprawa, że na niskie ceny w tym okresie nie ma co liczyć. Statystycznie jest co prawda dzień w tygodniu, gdy bilety są tańsze, ale w przypadku tak obłożonego okresu, jak majówka, nie ma co liczyć.

Jednak majówka last minute nie musi oznaczać tylko naziemnego transportu. W INNPoland.pl pisaliśmy o pomysłach na spędzenie tegorocznej majówki, w tym też tanich połączeniach.

Jeśli zdecydujemy się na samolot, nieważne tanich czy narodowych linii, pamiętajmy, by walczyć o swoje. Istnieje polski startup, który pomaga w uzyskaniu należnych odszkodowań za opóźnione czy odwołane loty. W tym tekście o GIVT przeczytasz, jak to dokładnie działa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.