Wafelki Prince Polo znikają z samolotów LOT-u. Na pokład wkraczają Grześki

Grześki zastąpią Prince Polo na pokładach LOT-u.
Grześki zastąpią Prince Polo na pokładach LOT-u. Fot. Tomasz Szambelan / Agencja Gazeta
Wafelki Prince Polo znikną z pokładów polskich linii lotniczych LOT. Zamiast nich pasażerowie LOT-u podczas podróży będą mogli chrupać Grześki.


Grześki na pokładzie
Wafelki Grześki produkowane przez Colian zostaną wprowadzone od 1 maja 2019 r. Nowy produkt ma być dostępny podczas podróży krajowych i międzynarodowych LOT-u. Oprócz tego przekąski będą dostępne na Lotnisku Chopina w Warszawie w salonikach biznesowych "Polonez" i "Mazurek". Jak tłumaczy LOT, ma to być ukłon w stronę lokalnych produktów.

Jak pisze Rynek Rolniczy, Grześki w pierwszej kolejności pojawią się na trasach średnio- i dalekodystansowych. Natomiast zapasy Prince Polo mają zostać wyczerpane w samolotach na trasach krajowych.

Na majówkę samolotem
LOT mądrze wstrzelił się w moment, gdyż zaczyna się długi weekend majowy. Na korzyść przewoźnika działa fakt, że niektóre linie, np. SAS, zapowiedziały strajk w tym okresie. Inna sprawa, że na niskie ceny w tym okresie nie ma co liczyć. Statystycznie jest co prawda dzień w tygodniu, gdy bilety są tańsze, ale w przypadku tak obłożonego okresu, jak majówka, nie ma co liczyć.

Jednak majówka last minute nie musi oznaczać tylko naziemnego transportu. W INNPoland.pl pisaliśmy o pomysłach na spędzenie tegorocznej majówki, w tym też tanich połączeniach.

Jeśli zdecydujemy się na samolot, nieważne tanich czy narodowych linii, pamiętajmy, by walczyć o swoje. Istnieje polski startup, który pomaga w uzyskaniu należnych odszkodowań za opóźnione czy odwołane loty. W tym tekście o GIVT przeczytasz, jak to dokładnie działa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
DZIEJE SIĘ 0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
DZIEJE SIĘ 0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
BIZNES 0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł