Przyłapali Iwonę Morawiecką na zakupach. Najbardziej zaskoczyły ich ceny

Premier nie chce, by mały i średni handel w Polsce znikał w tak błyskawicznym tempie – jego żona go w tym wspiera.
Premier nie chce, by mały i średni handel w Polsce znikał w tak błyskawicznym tempie – jego żona go w tym wspiera. Fot. Adam Stepien / Agencja Gazeta
Reporterzy "Faktu" przyłapali Iwonę Morawiecką, żonę Mateusza Morawieckiego, podczas sobotnich zakupów. Wybrała mały sklep osiedlowy. Zdaniem dziennikarzy... sporo przepłaciła za wybrane produkty, nawet 30 proc.


Żona premiera przepłaca za zakupy
Duże sobotnie zakupy stały się w Polsce tradycją po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę. Mimo że ubiegła niedziela była handlowa, to żona premiera i tak wolała zrobić zakupy w sobotnie przedpołudnie – relacjonuje "FAKT24", który prześwietlił siatki z zakupami Morawieckiej.

Iwona Morawiecka nie wybrała jednak marketu lub dyskontu, a pobliski osiedlowy sklep. Jak wiadomo, w takich miejscach ceny często bywają zawyżone.

Po zsumowaniu wszystkich produktów oraz ich cen i porównaniu z tymi dyskontowymi dziennik ustalił, że Morawiecka przepłaciła za zakupione towary. I to niemało, bo aż o 30 proc. W siatkach Iwony Morawieckiej znalazły się m.in. mleko, makaron, arbuz i truskawki.

Majątek Morawieckich
Jak pisaliśmy ostatnio w INNPoland.pl, na majątek Morawieckich składają się m.in. działki i mieszkania.

Ostatnio głośno było o działkach kupionych w okazyjnej cenie od Kościoła. Teorie Morawieckich o tym, że teren jest trudny do zagospodarowania, zostały obalone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.