Zakłady bukmacherskie STS pozwane przez dom mediowy. Spółka odbija piłeczkę

STS zerwało umowę z domem medialnym. Teraz zakłady zostały pozwane przez byłego współpracownika.
STS zerwało umowę z domem medialnym. Teraz zakłady zostały pozwane przez byłego współpracownika. Fot. Piotr Skornicki / Agencja Gazeta
Przeciwko firmie bukmacherskiej stanął dom mediowy Brand Connection. Przez kilka miesięcy ubiegłego roku zarządzał on budżetem mediowym STS. Byłemu klientowi zarzuca nieuregulowanie należności i nagłe wypowiedzenie umowy oraz złamanie klauzul o poufności.


STS nie daje za wygraną
Uważa, że dom mediowy obsługiwał ich „skrajnie nieprofesjonalnie” – podają wirtualnemedia.pl. Przedstawiciele zakładów w odpowiedzi na zarzuty celnie ripostują – brakiem responsywności, fatalnym client servicem oraz brakiem wysyłki raportów ze strony domu mediowego.

Przedstawiciele domu mediowego byli dwukrotnie upominani. Zapewniali, że poprawią jakość obsługi i na tym się skończyło. Rozmowy nie przyniosły obiecanych rezultatów – tłumaczył STS.
Po kolejnych niepowodzeniach STS zdecydowało o wypowiedzeniu umowy.

Ostatecznie dom mediowy złożył do sądu pozew. Zostały w nim przedstawione roszczenia firmy. Nie ulega przy tym krytyce ze strony STS i traktuje ją jak element strategii procesowej.

Z polityką u bukmachera
Bukmacherzy kojarzeni są raczej z obstawianiem wyników wydarzeń sportowych niż zgadywaniem, kto zwycięży w wyborach prezydenckich. Jedank przed wyborami prezydenckimi w Warszawie, w zeszłym roku, pisaliśmy o tym, że ich wynik można było obstawiać.

Kto dostanie Nobla?
Takie zakłady również są przyjmowane u bukmacherów. W zeszłym roku analitycy STS przewidywali, kto ma największe szanse na zdobycie pokojowej Nagrody Nobla. W zestawieniu znalazł się m.in. Jurek Owsiak i WOŚP.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.