Ważna deklaracja CD Projektu. Wiemy, co z trybem multiplayer w grze Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 dostanie tryb multiplayer, ale nie na premierę. W pierwszej kolejności CD Projekt RED zaoferuje przygodę dla jednego gracza.
Cyberpunk 2077 dostanie tryb multiplayer, ale nie na premierę. W pierwszej kolejności CD Projekt RED zaoferuje przygodę dla jednego gracza. Fot. CD Projekt RED
Cyberpunk 2077 zostanie wzbogacony o wersję multiplayer. CD Projekt oficjalnie potwierdził na Twitterze, że trwają prace nad trybem dla wielu graczy.


O multiplayerze w oczekiwanej grze twórców Wiedźmina spekulowano od dłuższego czasu. Poza potwierdzeniem jego istnienia firma zdradziła też pierwsze szczegóły. Najważniejsza informacja jest taka, że nie będzie on dostępny na premierę gry w kwietniu 2020 roku.

Plan zespołu jest taki: premiera w kwietniu, w następnej kolejności darmowe dodatki dla jednego gracza, a dopiero później tryb wieloosobowy.

Ruszyła rekrutacja pracowników
Dodatkowo CD Projekt zaprasza do współpracy chętnych, którzy uważają, że ich umiejętności mogą się przydać przy tworzeniu mulitiplayera. Firma zamieściła w tweecie link, pod którym można złożyć aplikację na osiem różnych stanowisk.

Akcje CD Projektu najdroższe w historii
Cyberpunk może odnieść sukces na miarę Wiedźmina albo nawet go przebić. Już w czerwcu pisaliśmy, że cena akcji CD Projektu poszybowała w górę. Był to efekt świetnie przygotowanej prezentacji podczas konferencji Microsoftu na targach E3 w Los Angeles. Cały świat ekscytował się także występem Keanu Reevesa.


CD Projekt RED ostrzega, żeby nie kupować ich pamiątek na ebayu
Na targach rozdawano także pamiątki związane z nowym tytułem CD Projektu. Po całym wydarzeniu pojawiły się na serwisach aukcyjnych i osiągały niebotyczne ceny. Co warto zaznaczyć, sprzedający otrzymali te upominki za darmo.

Przedstawiciele studia CD Projekt RED zaapelowali, aby nie kupować przedmiotów na aukcjach, ponieważ dokładnie te same rzeczy będzie można dostać w normalnych cenach w oficjalnym sklepie CD Projekt RED.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby