To najgorętszy gadżet tego lata. Bez niego wasze wakacje nie będą już takie same

Moda się zmienia, w tym sezonie najmodniejsze mają być okulary przeciwsłoneczne w miniaturowych oprawkach.
Moda się zmienia, w tym sezonie najmodniejsze mają być okulary przeciwsłoneczne w miniaturowych oprawkach. Fot. Jakub Ociepa / agencja Gazeta
Najmodniejsze w tym sezonie będą okulary przeciwsłoneczne w miniaturowych oprawkach. Stawiają na nie wszyscy najwięksi kreatorzy mody na świecie.

Moda rządzi się swoimi prawami i co jakiś czas zatacza kręgi. Jeszcze w ubiegłym sezonie każda szanująca się gwiazda, ale też i celebrytka pokazywała się w okularach przeciwsłonecznych zasłaniających niemal pół twarzy. Jednak moda jest też kapryśna i błyskawicznie, bez okresów przejściowych potrafi z dnia na dzień uciąć ponad połowę z długości sukienki, doszyć rękawy, albo obciąć je całkowicie, a także całkowicie zmienić obowiązujące dodatki.

Od największych po fast fashion
Jak informuje portal party.pl, taka właśnie zmiana dotyczy wielkości oprawek okularów. W tym sezonie miniaturowe oprawki wprowadzili do swoich kolekcji wszyscy najwięksi na rynku - Louis Vuitton, Balenciaga czy Prada. Jednak nie tylko oni, modele w takich oprawkach znajdziecie też w sieciówkach odzieżowych fast fashion, takich jak Zara czy Mango. O ich popularności może również świadczyć to, że noszą je gwiazdy, a wśród nich Rihanna i Bella Hadid. Może to oznaczać, że czas okularów w dużych oprawkach powoli dobiega końca.

Jak informuje portal, okulary takie kojarzą się przede wszystkim z Britney Spears na początku jej kariery. Wystąpiła w nich w swoim teledysku do piosenki „Oops, I did it again”. Podobny, mały model okularów kojarzony jest z „Matrixem”, gdzie były one nieodłącznym elementem stroju bohatera granego przez Keanu Reevesa.

Za najtańsze okulary z sieciówki zapłacimy około 30 złotych, jednak najbardziej oryginalne modele high fashion przyjedzie nam zapłacić blisko dwa tysiące złotych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.