Ważny dzień dla Allegro. Tak kupisz bilety na Podsiadło i Taco Hemingwaya przed innymi

Bilety na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło  dostępne są na platformie Allegro i eBilet podczas przedsprzedaży.
Bilety na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło dostępne są na platformie Allegro i eBilet podczas przedsprzedaży. Agencja Gazeta / Fot. Grzegorz Bukała / Fot. Mieczysław Michalak
Allegro zamierza podbić rozrywkowy biznes i w tym celu rozpoczyna współpracę z eBilet Polska, liderem rynku sprzedaży online biletów w Polsce. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem obu firm jest przedsprzedaż biletów na wspólny koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło dla klientów Allegro.


Zakup eBilet przez Allegro
– Jestem niezwykle zadowolony witając eBilet Polska w rodzinie Allegro. Dzięki współpracy
bilety na tysiące wspaniałych występów, koncertów i innych wydarzeń będą dostępne dla
klientów Allegro na wyciągnięcie ręki – mówi Francois Nuyts, CEO Allegro, komentując w ten sposób zakup eBilet Polska przez polskiego giganta sprzedażowego.

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya, którego przedsprzedaż biletów poprowadzą obie platformy, odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym. Będzie to jedyny koncert, na którym zagra Dawid Podsiadło do końca tego roku. Bilety na występy obu polskich artystów do tej pory wyprzedawały się w rekordowo szybko.

Zasady przedsprzedaży biletów
Jak czytamy w wiadomości prasowej, przedsprzedaż biletów na koncert będzie dostępna wyłącznie dla klientów Allegro. Dla tych korzystających z Allegro Smart! ruszy 15 maja w środę w południe, zaś pozostali klienci Allegro będą mogli dokonać zakupu już następnego dnia, czyli 16 maja.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.