Jacht Polskiej Fundacji Narodowej z nową nazwą i wyglądem. Nowy kolor to ścisła tajemnica

Jacht z projektu Polska 100 ma zmienić wygląd. Jak? Na razie owiane jest to tajemnicą
Jacht z projektu Polska 100 ma zmienić wygląd. Jak? Na razie owiane jest to tajemnicą Fot. Facebook / Polska 100
Jacht Polskiej Fundacji Narodowej nie nazywa się już „Polska 100”, lecz „I love Poland”. Łódź zmieniła także wygląd. Cała sprawa znów owiana jest ścisłą tajemnicą.

Jacht do czasu zakończenia remontu i prac malarskich stacjonował we francuskiej stoczni remontowej. Według „Wyborczej”, wypłynął już na Atlantyk i widziano go w hiszpańskiej Kartegenie, a następnie w Cherbourgu we Francji. Teraz zmierza na Bałtyk w zupełnie nowej odsłonie.

Nie wiadomo jednak w jakiej. Wygląd łodzi jest nieznany, a PFN i firma oklejająca jacht pilnie strzegą tajemnicy. Gazecie udało się jedynie ustalić nową nazwę, która brzmi „I love Poland”.

Sztormowe chmury nad projektem rozwiane
Za wcześniejszy projekt rejsu dookoła świata, upamiętniającego stulecie odzyskania niepodległości, odpowiadał Mateusz Kusznierewicz. Jednak PFN zerwała z nim współpracę, a fundacja Kusznierewicza, Navigare, złożyła w sądzie wniosek o upadłość, o czym pisaliśmy w INNPoland.pl.

Rejsu jednak nie odwołano. Zamiast wizyt w stu portach świata będą regaty, a projektem żeglarskim kierować będzie Dariusz Pękala. Jak zapewniał niedawno w rozmowie z Rmf24, konferencja prasowa w sprawie nowego programu wykorzystania jachtu ma odbyć się jeszcze w sierpniu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.