Legendarne pismo erotyczne na sprzedaż. "Twój Weekend" trafił na aukcję na Allegro

Najdłużej ukazujące się pismo erotyczne w Polsce trafiło na sprzedaż
Najdłużej ukazujące się pismo erotyczne w Polsce trafiło na sprzedaż Fot. Kornelia Głowacka-Wolf / Agencja Gazeta
Przez ostatnie dwa lata erotyczne pismo „Twój Weekend” było wydawane przez firmę Fire Wall. Wydawca uznał, że to kiepski biznes i wystawił je na sprzedaż. Co ciekawe, robi to poprzez aukcję na Allegro, i to bez ceny minimalnej. Obecnie najwyższa oferta to nieco ponad 11 tysięcy złotych.


"Twój Weekend" to prawdziwy weteran rynku świerszczyków. Na samym początku był wydawany przez Bauera, potem trafił w ręce spółki Silk Media, ta zaś w 2010 roku odsprzedała go firmie One Project. W 2016 roku tytuł ponownie trafił na sprzedaż – przejęła go Fire Wall. Teraz i ta spółka zamierza pozbyć się pisma.

To pismo jest legendą rynku – na jego temat powstało wiele powiedzeń, memów i dowcipów. Prezentowało dość siermiężną erotykę, ocierającą się o pornografię. Do dziś dzierży tytuł najdłużej wydawanego pisma erotycznego w Polsce. Pierwszy numer ujrzał światło dzienne w czerwcu 1992 roku.

Twój Weekend trafił na Allegro, licytacja toczy się od kwoty 1 zł, nie ma ceny minimalnej, bez której osiągnięcia nie dojdzie do sprzedaży.

Co można kupić?
Obecnie numer pisma kosztuje 9,99 zł i według zapewnień wydawcy sprzedaje się w 15 tysiącach egzemplarzy. Oferta sprzedaży magazynu obejmuje trzy związane z nim tytuły („Twój Weekend”, „Twój Weekend Exclusive” i „Twój Weekend Wydanie Specjalne”), znak towarowy oraz domenę internetową twojweekend.pl.


Wydawca zapewnia też przejęcie bazy prenumeratorów, umowy z reklamodawcami – słowem wszystko, co jest potrzebne do kontynuacji dzieła.

Na Allegro zaznaczono, że za spotkanie z redaktorem prowadzącym lub prezesem potencjalny nabywca musi zapłacić 500 zł.

– W przypadku zakupu przedmiotu aukcji cena zostanie pomniejszona o już wpłacone pieniądze z tytułu spotkania. Proszę nam wybaczyć, ale nie mamy czasu na spotykanie się z każdym onanistą i opowiadanie redakcyjnych anegdot – napisano w opisie aukcji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.