Legendarne pismo erotyczne na sprzedaż. "Twój Weekend" trafił na aukcję na Allegro

Najdłużej ukazujące się pismo erotyczne w Polsce trafiło na sprzedaż
Najdłużej ukazujące się pismo erotyczne w Polsce trafiło na sprzedaż Fot. Kornelia Głowacka-Wolf / Agencja Gazeta
Przez ostatnie dwa lata erotyczne pismo „Twój Weekend” było wydawane przez firmę Fire Wall. Wydawca uznał, że to kiepski biznes i wystawił je na sprzedaż. Co ciekawe, robi to poprzez aukcję na Allegro, i to bez ceny minimalnej. Obecnie najwyższa oferta to nieco ponad 11 tysięcy złotych.

"Twój Weekend" to prawdziwy weteran rynku świerszczyków. Na samym początku był wydawany przez Bauera, potem trafił w ręce spółki Silk Media, ta zaś w 2010 roku odsprzedała go firmie One Project. W 2016 roku tytuł ponownie trafił na sprzedaż – przejęła go Fire Wall. Teraz i ta spółka zamierza pozbyć się pisma.

To pismo jest legendą rynku – na jego temat powstało wiele powiedzeń, memów i dowcipów. Prezentowało dość siermiężną erotykę, ocierającą się o pornografię. Do dziś dzierży tytuł najdłużej wydawanego pisma erotycznego w Polsce. Pierwszy numer ujrzał światło dzienne w czerwcu 1992 roku.

Twój Weekend trafił na Allegro, licytacja toczy się od kwoty 1 zł, nie ma ceny minimalnej, bez której osiągnięcia nie dojdzie do sprzedaży.

Co można kupić?
Obecnie numer pisma kosztuje 9,99 zł i według zapewnień wydawcy sprzedaje się w 15 tysiącach egzemplarzy. Oferta sprzedaży magazynu obejmuje trzy związane z nim tytuły („Twój Weekend”, „Twój Weekend Exclusive” i „Twój Weekend Wydanie Specjalne”), znak towarowy oraz domenę internetową twojweekend.pl.


Wydawca zapewnia też przejęcie bazy prenumeratorów, umowy z reklamodawcami – słowem wszystko, co jest potrzebne do kontynuacji dzieła.

Na Allegro zaznaczono, że za spotkanie z redaktorem prowadzącym lub prezesem potencjalny nabywca musi zapłacić 500 zł.

– W przypadku zakupu przedmiotu aukcji cena zostanie pomniejszona o już wpłacone pieniądze z tytułu spotkania. Proszę nam wybaczyć, ale nie mamy czasu na spotykanie się z każdym onanistą i opowiadanie redakcyjnych anegdot – napisano w opisie aukcji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.